Rady a tipy na Minecraft

Skiny na Minecraft

Skiny do hry Minecraft jsou vítaným zpestřením. Nejdená se o kompletní skiny, které mění vzhled hry, ale jde o skiny, které změní vzhled Vaší postavy. Díky tomu si můžete sami zvolit, jak budete vypadat pro ostatní hráče ve hře. Paleta skinů je velmi pestrá a najdete zde jak motivy ze hry, tak zcela nové nápady, které jsou importovány z jiných her a odvětví.

Můžete tedy vypadat jako postava ze hry Halo či jako Creeper z Minecraftu. K dispozici jsou také různé skiny vypadající jako sexy dívky, či hrdinové z jiných her. Mnoho z jich vykazuje až nápadnou podobnost s unikátními sety z her jako je World of Warcraft.

Prakticky většina skinů je k dipozici ke stažení zcela zdarma. Velmi populární v poslední době je například vzhled z oblíbené hry Angry Birds. Dále je oblíbený skin Batman, Bane a podobně. Většina skinů je ovšem vytvořena vlastními hráči, takže vykazují značnou originalitu.

Proto je vhodné navrhnout si vlastní skin. Je to velmi jednoduché stačí si pouze stáhnout speciální editor, který to umožňuje.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Minecraft, Minecraft doplňky a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.