Rady a tipy na Minecraft

Minecraft skiny

Minecraft obsahuje opravdu velké množství překvapení, jak jsme si již říkali. Dalším velkým překvapením je také to, že na minecraft si můžete stáhnout také speciální skiny. Skiny si mohou dopřát dokonce i uživatel=, kteří nemají předplacenou verzi. Abyste mohli mohli skiny nahrát, pak musíte nejdříve Minecraft vypnout. Následně je nutné přejít do složky %appdata%\.minecraft\bin. Do této složky stačí následně nahrát nový skin. Pro jistotu je však lepší, když si data ze složky zálohujete, protože se může stát, že se něco během nahrávání skinu pokazí. Na internetu dokonce existují celé databáze skinů.

Díky nim si můžete minecraft velmi specificky personifikovat. Dále je třeba říci co se pod pojmem skin ve hře Minecraft myslí. Jde o vzhled postavy, jak Vás uvidí ostatní hráči, například při multiplayerové hře. Sami sebe bohužel neuvidíte.

Můžete vypadat například jako pračlověk, člen SWAT, voják, joker z batmana, ninja, vlkodlak a mnoho dalšího. Na stránkách najdete také nejstahovanější skiny či dokonce nejlépe hodnocené v daný den. Skiny si poté můžete měnit libovolně podle Vašich potřeb. Samozřejmě je možné, že se Vaše skiny budou shodovat s některými ostatními hráči.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Minecraft a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.