Rady a tipy na Minecraft

Servery na minecraft

Hru Minecraft si plně užijete pouze v případě, že ji budete hrát s dalšími lidmi. Pokud nemáte přátele, které by hra zaujala nebo je zkrátka nebaví, pak je možné připojit se na servery, kde budete potkávat mnoho dalších hráčů.

Dokonce je možné pronajmout si vlastní Minecraft server. Tato služba je poskytována zhruba od částky 125 korun za měsíc, což není mnoho.

Navíc někteří z hráčů Vám samozřejmě mohou přispívat také na běh serveru, takže ve výsledku vlastně vyděláte. Za tuto cenu se jedná o server pro 5 hráčů což při přímém dělení 25 korun na jednoho. Samozřejmostí je také množství nadstandardních služeb, které dostanete k dispozici. Jsou mezi nimi také TeamSpeak 3 / Mumble. FTP přístupy k souborům serveru a podobně. Samozřejmostí je také kontrolní panel. Mnohé servery nabízejí také platební systém pomocí SMS, díky čemuž nemusíte řešit odesílání na účet nebo další převody. Hostované servery jsou dostupné 24/7. za servery je zaručeno, že budou běžet zcela v pořádku a jsou pravidelně spravovány.

Je dobré vybrat si společnost, která má dlouholeté zkušenosti v oblasti gamehostingu a ví, co hráči potřebují.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Minecraft vylepšení a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.