Rady a tipy na Minecraft

Minecraft návod na výrobu věcí

Minecraft je hrou v níž musíte nejdříve všechny suroviny vytěžit, než si z nich budete schopni cokoli postavit. Takže pokud chcete dřevěný dům, pak musíte pokácet stromy. Spojíte-li se pouze s kamenným, nezbývá nic jiného než začít těžit kameny. Samozřejmě toto samotné nestačí. Mnoho předmětů se vyrábí kombinací surovin. Tuto kombinaci však provedete jednoduše pomocí inventáře. Navíc všechny suroviny, které chcete použít, musíte mít uskladněny právě v inventáři. Minecraft je také specifický tím, že do něj lze aplikovat velké množství modifikací.

Jsou to například ohňostroje, elementární šípy, garáže a příjezdové cesty, bájné postavy, auta a mnoho dalšího. Hra skrývá opravdu velmi pestré možnosti. Multiplayer této hry jde hrát také pomocí programu Hamachi. Další podrobné informace a návody na hru, najdete na fanouškovských stránkách. Nejlepší variantou je ovšem oficiální web, který Vám dokáže se vším pomoci. Hra je volně ke stažení na internetu.

Jestliže Vás tedy zaujala, pak neváhejte a klidně si hru stáhněte. Hra je plně funkční na platformách Windows, Xbox 360, Linux, Mac OS,iPhone, Android a Internet. Samozřejmě většina hráčů hraje na počítačích, jelikož je ovládání mnohem jednodušší.

Návod na výrobu věcí naleznete v článku: Minecraft crafting – návod na výrobu věcí.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Minecraft návody a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.