Rady a tipy na Minecraft

Minecraft návod

Minecraft je hra, jejíž první verze spatřila světlo světa dne 17. května 2009. Byla to verze Minecraft Classic, která je dnes k dostání zdarma. Tuto verzi stačí pouze připojit na internet a ihned ji můžete začít hrát.

Minecraft můžete hrát také s kamarády, pokud si založíte vlastní malý server. Minecraft je v praxi nekonečnou hrou, která nabízí neustále nové a nové možnosti.

3D bloků z nichž je hra složena je nekonečno a proto Vás bude omezovat pouze Vaše představivost. Samozřejmě rozsáhlé stavby zaberou poměrně mnoho času, výsledek však vypadá velkolepě a stojí za to. Na internetu najdete mnoho videí a dokonce obrázků, s nimiž se chlubí jejich tvůrci. Najdeme na nich například známé světové budovy nebo kopie ze známých her. Krátký návod pro začátek říká pouze to, že abyste přežili první noc, je třeba zajistit si úkryt, světlo, odvahu a také zbraň.

Bez těchto věcí Vás temné nástrahy nočního života ve hře jistě nepříjemně překvapí. Proto rychle hledejte suroviny jako je dřevo, kamení a uhlí, díky nimž dokážete přežít. Jako první nástroj ve hře budete používat krumpáč, který může sloužit i k boji.

Návod na hru Minecraft naleznete v článku: Minecraft návod. Vyrábět věci se pak naučíte zde.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Minecraft návody a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.